BICOM

Prístroj BICOM  vytvorí okruh PACIENT – PRÍSTROJ – PACIENT, ktorej výsledkom je fyzikálna eliminácia poruchového signálu.

Tým dochádza k potlačeniu nikotínového hladu a k odblokovaniu fyzickej závislosti na cigaretách, k potlačeniu abstinenčných reakcií.

Vedeckí výskumníci v uplynulých rokoch presne určili parametre elektromagnetických aktivít charakteristické pre určité tkanivá a orgány.

Ilustračné foto

Všetky vedecké poznatky, získavané počas mnohých rokov, umožnili skonštruovať prístroj BICOM  schopný pomôcť nášmu telu eliminovať alebo neutralizovať škodlivé a nebezpečné vplyvy vonkajšieho prostredia a tým zlepšiť našu celkovú pohodu. Uskutočňuje sa to vysielaním harmonických informácií (vibrácií), ktoré v súlade s vibráciami zdravých buniek podporujú metabolické procesy a udržujú vnútornú rovnováhu.

To znamená, že biorezonančnou terapiou sa dá priamo ovplyvniť elektromagnetický biokomunikačný systém, alebo inak povedané, možno s veľkou presnosťou ovplyvniť biochemické procesy prebiehajúce v našom tele bez užívania škodlivých látok.